Anunt recrutare Consultant proiecte

Truman Consulting Iasi, companie specializata in managementul proiectelor cu finantare europeana angajeaza consultant proiecte.

Responsabilitati:

– Redactarea proiectelor de finantare;

– Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii pe perioada implementarii proiectelor;

– Identificarea oportunitatilor de finantare.

Profilul candidatului:

– Experiente de lucru in echipe complexe;

– Orientare spre rezultate si flexibilitate;

– Capacitate de abstractizare si organizare a situatiilor reale;

– Abilitati conceptuale in realizarea de materiale scrise;

– Abilitati de comunicare;

– Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Se ofera:
– Salariu fix si prime pe proiect;

– Training;

– Mediu de lucru dinamic si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Candidatii interesati pot trimite CV si Scrisoare de Intentie pe adresa [email protected], pana la data de
20 august 2007. Candidatii selectati vor fi contactati pana pe 24 august 2007.

Sursa: Redactie Finantare.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

scroll to top